Kontakta Sunbirdie

Kontakta oss gärna!

Har du frågor om Long Stay, Mid Stay, Short Stay, din bokning eller någonting annat? Vår ambition är att du ska hitta så utförlig information som möjligt här på hemsidan, men du är självklart alltid varmt välkommen att kontakta oss via mail eller telefon.

Journummer när kontoret är stängt…

Bokningar och allmänna frågor:
Telefon: 08-458 00 00
info@sunbirdie.com

Faktura-, kortbetalningar och övriga löpande ekonomifrågor:
Carina Andersson
Telefon: 08-458 00 02
carina.andersson@sunbirdie.com


OBS: Vi lämnar inte inbetalningsbesked men bevakar löpande inbetalningar och påminner vid utebliven betalning.


CEO
Jonas Abrahamsson

Telefon: 08-458 00 05
jonas.abrahamsson@sunbirdie.com

CFO
Jan Moberg
Telefon: 08-458 00 08
jan.moberg@sunbirdie.com

COO/Marknad
Mikael Andersson

Telefon: 08-458 00 07
mikael.andersson@sunbirdie.com

Presskontakter
Johan Dahlqvist
Telefon: 
+46 70 390 88 51
johan.dahlqvist@sunbirdie.com
Besök Sunbirdies Nyhetsrum…

Försäljning
Seija Laitala
Telefon: 08-458 00 04
seija.laitala@sunbirdie.com

Försäljning grupper samt
projektledare Sunbirdie Classic

Oskar Lundberg
Telefon: 08-458 00 06
oskar.lundberg@sunbirdie.com

President
Anders Kullenberg

Telefon: 08-458 00 03
anders.kullenberg@sunbirdie.com

Sunbirdie Tyskland:
Sigi Reichardt, Country Manager
+49 886 223 70 30
sigi.reichardt@sunbirdie.com
Hiebler 3
DE-86989 Steingaden

Journummer när kontoret är stängt

Har du akuta ärenden utanför kontorstid, kan du ringa oss på vårt journummer som är 08-458 00 01 eller +46703223141

Använd gärna vår offertförfrågan för att få information om pris och tillgänglighet. Vill du boka, anger du dina uppgifter och vi återkommer med en faktura på bokningsavgiften och mer information.

Sunbirdies adress är:
Sunbirdie AB
Vanadisplan 6, 113 31 Stockholm, Sweden

Följ oss gärna på Facebook: http://www.facebook.com/sunbirdie.longstay


Läs mer om Long Stay med Sunbirdie
Läs mer om Long Stay Golfresor
Läs mer om Long Stay Mat & Kultur
Lås mer om Long Stay Motion & Hälsa
Läs mer om Long Stay Living (utan inkluderade aktiviteter)
Läs mer om Mid Stay (2-3 veckor)
Läs mer om Short Stay (weekend- och veckoresor)

Gör en snabb pris-/offertförfrågan

Kontakta oss gärna på telefon 08-458 00 00 eller maila till info@sunbirdie.com

© Sunbirdie AB

Comments are closed.