Kontakta Sunbirdie

Kontakta oss gärna!

Har du frågor om Long Stay, Mid Stay, Short Stay, din bokning eller någonting annat? Vår ambition är att du ska hitta så utförlig information som möjligt här på hemsidan, men du är självklart alltid varmt välkommen att kontakta oss via mail eller telefon.

Bokningar och allmänna frågor:
Telefon: 08-458 00 00 (vardagar 9-12, 13-17)
info@sunbirdie.com

Faktura-, kortbetalningar och övriga löpande ekonomifrågor:
Carina Andersson
Telefon: 08-458 00 02
carina.andersson@sunbirdie.com


OBS: Vi lämnar inte inbetalningsbesked men bevakar löpande inbetalningar och påminner vid utebliven betalning.


Journummer när kontoret är stängt…

Försäljningschef
Seija Laitala
Telefon: 08-458 00 04
seija.laitala@sunbirdie.com

Försäljning och ortspersonal
Filippa Berglund
Telefon: 08-458 00 06
filippa.berglund@sunbirdie.com

CFO
Gunnar Lundgren
gunnar.lundgren@sunbirdie.com

COO/Marknad
Mikael Andersson

Telefon: 08-458 00 07
mikael.andersson@sunbirdie.com

Anders Kullenberg
anders.kullenberg@sunbirdie.com

Sunbirdie Tyskland
Cecilia Lindberg
Telefon: 
+46 768 16 51 70
cecilia.lindberg@sunbirdie.com

Sunbirdie Norge
Torstein Brevik
Telefon: +47 456 00 672
torstein.brevik@sunbirdie.com

Journummer när kontoret är stängt

Har du akuta ärenden utanför kontorstid, kan du ringa oss på vårt journummer som är 08-458 00 01 eller +46703223141

Använd gärna vår offertförfrågan för att få information om pris och tillgänglighet. Vill du boka, anger du dina uppgifter och vi återkommer med en faktura på bokningsavgiften och mer information.

Sunbirdies adress är:
Sunbirdie AB
Vanadisplan 6, 113 31 Stockholm, Sweden

Följ oss gärna på Facebook: http://www.facebook.com/sunbirdie.longstay


Läs mer om Long Stay med Sunbirdie
Läs mer om Long Stay Golfresor
Läs mer om Long Stay Living (utan inkluderade aktiviteter)
Läs mer om Mid Stay (2-3 veckor)
Läs mer om Short Stay (weekend- och veckoresor)

Gör en snabb pris-/offertförfrågan

Kontakta oss gärna på telefon 08-458 00 00 eller maila till info@sunbirdie.com

© Sunbirdie AB

Comments are closed.